Головна    Гуртки    Інтелектуальний розвиток

Інтелектуальний розвиток

19 Червня 2020
0 коментарів

Заклад дошкільної освіти надає додаткові освітні послуги, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти, на основі угоди між батьками або особами, які їх замінюють, і закладом дошкільної освіти в межах гранично допустимого навантаження дитини.

Керівник гуртка “Інтелектуальний розвиток” – Поперечна Ольга Василівна. Гурток проводиться у групах середнього та старшого дошкільного віку.

На гуртку, навчаючи дітей дошкільного віку читання за авторською мето­дикою Л. Шелестової «Розвивальне читання», розвиток малят (ін­телектуальний, мовленнєвий, чуттєвої сфери, сенсорики, моторики тощо) поєднується із задоволенням їхніх потреб та інтересів, а отже, викликає позитивні емоції. Працюючи за цією методикою, ставимо за мету: викликати у дітей інтерес до читання, використовуючи розвивальні завдання, вправи, ігрові ситуації; ознайомити їх із буквами; навчи­ти читати склади та слова; розширити уявлення про навколишній світ. Діти виконують пізнавальні завдання, викорис­товуючи різні види діяльності.

Програмовий матеріал розподіляється у кожній віковій гру­пі згідно з орієнтовною тематикою занять та зі змістом посібника Л. Шелестової «Вчимося читати» (частина 1). Проводиться 1 заняття на тиждень. Тривалість занять у середній групі – 20-25 хв, у стар­шій – 25-30 хв.

0 коментарів

Коментарі закриті.